פשיטת רגל 

 

 

לא נמאס לכם להיגרר עם החובות, עיקולים בבנק ועל המשכורת, הגבלה על רישיון הנהיגה, ריביות ללא הפסקה, קבלני הוצאה לפועל שבאים לבקר תמיד בזמן הלא נכון ותחושת "הרדיפה"?!

 

מהיום, לא עוד!

 

אנו נוציא אתכם לדרך חדשה באמצעות הליך מזורז של פשיטת רגל, קביעת דיון ותכנית פירעון לקבלת הפטר, תוך 18 חודשים בהתאם ליכולתכם כך שסוף סוף תוכלו לפתוח דף חדש בחיים ולמחוק את החובות!

 

  ביטול עיקולים - ביטול הגבלות - קביעת צו תשלומים נמוך כל הניתן - חיסול ומחיקת חובות - הפטר מהיר

 

לקביעת פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות השאירו פרטים או התקשרו עכשיו ל- 054-7878786

 

                                                                                             

 

 

על ההליך

 

הליכי פשיטת רגל הפכו להיות שכיחים בשנים האחרונות. חייבים רבים, מעדיפים לפנות להליכי פשיטת רגל ולחסוך לעצמם את ההתמודדות היומיומית עם הנושים במסדרונות ההוצאה לפועל.

 

הליכי פשיטת רגל מתנהלים בבית המשפט המחוזי ומטרתם הסדרת החובות במרוכז באמצעות בית המשפט, כונס הנכסים הרשמי (הכנ"ר) ובעל תפקיד (מנהל מיוחד/נאמן) שתפקידם לבחון את מצבו הכלכלי האמיתי של החייב ולאפשר לו להסדיר החובות כלפי הנושים, במסגרת "תכנית פירעון".

 

במסגרת פשיטת הרגל נקבע לחייב צו תשלומים חודשי אותו עליו לשלם לקופת הכינוס מדי חודש, כמו כן בעל התפקיד פועל לכינוס ומימוש נכסי החייב על מנת להגדיל את קופת הכינוס, ממנה יפרעו הנושים בסיום ההליך

במסגרת הליך פשיטת רגל מתאפשר לחייב למחוק חלק גדול מחובותיו ולקבל צו הפטר תוך פתיחת דף חדש בחיים.

 

עורך דין גכתן בקיא ובעל ניסיון בתחום הליכי פשיטת הרגל, פעל בעברו כב"כ בעלת תפקיד בעשרות תיקי פשיטות רגל, מכיר את ההליכים משני צדי המתרס ויפעל בדרכים יצירתיות תוך שימוש בכלים משפטיים שונים, על מנת להביא לסיום ההליך בדרך הטובה והמהירה ביותר לטובת החייב והוצאתו לדרך חדשה.

 

 

לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות השאירו פרטיכם או צרו קשר בטל: 054-7878786.

 

 

פשיטת רגל -ההליך החדש

 

מתוך נקודת המוצא כי רוב רובם של החייבים נקלעו למצב של חובות בעל כורחם ובתום לב, נכנסה לתוקף רפורמה חדשנית בשנת 2013, בהליך פשיטת הרגל, שמטרתה לקדם ולייעל את ההליך ולהביאו לסיום תוך זמן קצר מכפי שהיה נוהג.

המטרה האחת, הינה ייעול הליכי פשיטת הרגל לטובת כלל העוסקים במלאכה, קרי כונס הנכסים הרשמי, המנהל המיוחד, הנאמן, בית המשפט של פשיטת רגל, הנושים וקופת הכינוס, וכמובן, החייבים והציבור.

המטרה השניה, מתן אופק חיובי לחייבים ויצירת וודאות בכל הכרוך ליציאה מההליך וסיומו בהפטר תוך אפשרות להעריך את פרק הזמן לסיום ההליך ולצפותו ככל הניתן מראש.

 

הרפורמה הביאה לקיצור זמן ההליך בפשיטת רגל כך שתוך פרק זמן של כ- 18 חודשים מיום מתן צו הכינוס, תגובש תכנית הפירעון של החייב מחובותיו שבסופה יקבל צו הפטר חלוט, יצויין כי במקרים מסוימים יכול והחייב יוכרז בדיון שיקבע כפושט רגל ויינתן לו צו הפטר לאלתר.

במהלך 18 החודשים הראשונים יבחנו, תום ליבו של החייב בהליך וקודם להליך, היכולת הכלכלית של החייב, גובה החובות, נכסים, רכוש, פוטנציאל השתכרות והתנהלות משק הבית כל זאת לקביעת יכולת התשלום בתוכנית הפירעון.

לאחר שתוכנית הפירעון מאושרת על ידי בית המשפט, החייב כבר ידע את גובה הסכום הכולל שעליו לשלם וכן את מועד סיום ההליך ובכך לקבל הפטר חלוט לחובותיו.

 

ייצוג ע"י עורך דין הבקיא בתחום פשיטת רגל, יוכל להביא לסיום ההליך בדרך המהירה, הכלכלית והיעילה ביותר, תוך עבודה מול בעל התפקיד, הכנ"ר ובית המשפט.

 

 

פתיחת ההליך- רגע לפני...

 

חשוב לדעת כי הליכי פשיטת הרגל לא מתאימים בהכרח לכל חייב. רבים חושבים כי מדובר בהליך שנכנסים ויוצאים ממנו בקלות לאחר תקופה מוגדרת.

יש לקחת בחשבון מס' נקודות, חובת תום הלב, על החייב לשתף פעולה עם בעל התפקיד, להגיש דוחו"ת חודשיים ולשלם צו תשלומים מדי חודש בחודשו.

התנהלות החייב לפני ובמהלך ההליך תבחן בדקדקנות, יבדקו נכסיו לרבות נכסים שהחייב זכאי ו/או היה זכאי לרשת.

 

מומלץ להיערך בהתאם ולהיוועץ עם עורך דין הבקיא בתחום טרם פנייה להליך פשיטת רגל.

 

לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות השאירו פרטיכם או צרו קשר בטל: 054-7878786.

 

 

 

ביטול ועיכוב ההליכים בהוצאה לפועל

 

עם הגשת הבקשה למתן צו כינוס (עוד בטרם ניתנה החלטה), ניתן לפנות בבקשה לקבלת סעד של עיכוב ההליכים בתיקי ההוצאה לפועל.

לאחר שניתן צו הכינוס, ניתנת בו הוראה לעיכוב הליכים וביטול הגבלת רישיון הנהיגה בהוצאה לפועל ללא צורך בהגשת בקשה מפורטת לרשם ההוצאה לפועל, אלא בהגשת צו הכינוס בפשיטת הרגל במחלקת יישום בהוצאה לפועל.

 

 

הגבלות בפשיטת הרגל

 

 

במסגרת הליך פשיטת הרגל, מוטלות על החייב הגבלות שונות הנקבעות בנוסח צו הכינוס וביניהן: סטאטוס של לקוח מוגבל מיוחד,הגבלת השימוש בכרטיסי חיוב, איסור ייסוד תאגיד או עניין בו, עיכוב יציאה מהארץ והפקדת דרכון.

 

מטרת ההגבלות הנ"ל בין היתר היא למנוע יצירת חובות נוספים ע"י החייב.

 

הפטר

 

בתי המשפט נוטים להסכים לעמדות הכנ"ר ובעלי התפקיד, לכן לרוב וככל הניתן מוצע לפעול עמם בשיתוף פעולה.

על החייב לעמוד בהתחייבויות המוטלות עליו בצו הכינוס. יש לשלם התשלומים החודשיים, להגיש דיווחים חודשיים אודות הכנסות והוצאות התא המשפחתי בצירוף אסמכתאות, חל איסור ליצור חובות חדשים.

אי עמידה בהתחייבויות הנ"ל, עלולה לפגוע בסיכויים לקבלת הפטר ולמעלה מכך אף עלולה להביא לביטול ההליך כולו מחמת "ניצול לרעה".

לעיתים גם בהעדר המלצה יש לדרוש צו הפטר וזאת לרוב במקרים בהם, אין לחייב נכסים ו/א כל פוטנציאל לשיפור יכולת ההשתכרות, נסיבות בריאותיות ועוד מגוון סיבות כאשר כל מקרה לגופו. 

 

לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות השאירו פרטיכם או צרו קשר בטל: 054-7878786

 

להורדה - דוגמא של צו כינוס

צרו קשר עוד היום

להתחלת חיים חדשים ופנייה להליך פשיטת רגל, השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

צרו קשר
* שדות חובה
דוא"ל לא תקין
טלפון לא תקין

תודה על פנייתכם, אנו נחזור אליכם בהקדם.


 


                                                     יניב גכתן- משרד עורכי דין


 

successfully sent
שגיאה בשליחת ההודעה